• One Hit Wonder - Magic Man

One Hit Wonder - Magic Man

  • 339,00 TL

Adet


  • Ürün Kodu: 00-01
  • Son 55 ürün
  • Bugün Kargoda!
Favori Listeme Ekle Karşılaştır

One Hit Wonder - Magic Man 100ML

 

One Hit Wonder tarafından Magic Man Likit , meyveli tatların lezzetli bir trifecta sunulması ve tatlı bir klasik chewy aperatif, karpuz sakızlı şeker içine onları infüzyon göstererek , ünlü üreticinin son imza sunuyor. Bu göksel güzellikler prim yapılır, iki boş 15mL tek boynuzlu at şişesi ile 100mL sıkma şişesinde gelir. Büyü, lezzetli ve bulut dolu bir deneyim için% 80'lik bir VG ile% 20'lik PG bileşimi ile bir araya geliyor. Trunic 2.0 Nikotin Tuzları ile yapılmıştır.


Tatlı ekşi meyvelerin sihirli bir kombinasyonudur. Meyveli jelibon tadını tam olarak yansıtır. Magic Man sizi çocukluk günlerinize geri götürecek. Yumuşak ve bir o kadarda keyifli olan bu yeni aromanın keyfine varın.Tatlı ve ekşi meyvelerin karışımından oluşan magic man en sevilen likitlerdendir,Çocukluğunuza geri götürücek olan bu likit sakızımsı tadıyla ve jelibon tadıyla mutlu edebilicek yumuşak içimli bir likitdir.

% 100,Los Angeles,California’da üretilmektedir.

% 100 ABD de yetiştirilen ve el işi çıkarılan TruNic Salt Nikotini kullanılır.


One Hit Wonder - Magic Man Özellikleri: 100 mL Şişe Sıkmak  % 80 VG % 20 PG USA yapılmış Mevcut nikotin: 0mg, 3mg, 6mg

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: One Hit Wonder - Magic Man Elektronik Sigara Likiti

Smok Elektronik Sigara Yeni Nesil Elektronik Sigara Elektronik Sigara Esigara - elektronik nargile - Uwell Elektronik Sigara vaporesso Türkiye