• SMOK NORD 2 POD MOD 40W 1500MAH Elektronik Sigara

SMOK NORD 2 POD MOD 40W 1500MAH Elektronik Sigara

  • 1.450,00 TL

Adet


  • Ürün Kodu: 00-35
  • Son 1 ürün
  • Bugün Kargoda!
Favori Listeme Ekle Karşılaştır

SMOK NORD 2 POD MOD 40W 1500MAH


SMOK Nord 2 Pod Sistem Kiti
 SMOK Nord 2 Kit SMOK Nord Kit'in yükseltilmiş versiyonudur. İlk olarak, Nord 2, pil kapasitesini orijinal 1100mAh'den 1500mAh'ye çıkararak daha dayanıklı bir vaping deneyimi sağlar. İkincisi, Nord 2 Pod Kiti, Nord kitinde olmayan ayrıntılı vaping verilerini göstermek için 0.69 inç OLED ekranla donatılmıştır. Şarj olurken, şarj arayüzü, pil gücü yüzdesi ve tahmini şarj süresi ile birlikte görüntülenir. Üçüncüsü, SMOK Nord 2, 1-40 watt aralığında güç ayarını destekler ve yerleşik gelişmiş yonga seti, Nord 2'nin harika lezzet ve yoğun buhar için ekstra güç uygulamasını sağlar. Dördüncüsü, Nord 2 Kit, cihaz durumunuzu kolayca elde etmek için akıllı bir algılama işleviyle birlikte gelir. SMOK Nord 2 Pod'a gelince, aynı zamanda çığır açan iyileştirmelerden biridir. İki tür bakla mevcuttur: Sırasıyla RPM serisi ve Nord serisi bobinlerle uyumlu Nord 2 RPM Pod ve Nord 2 Nord Pod. Lastik tapa üzerindeki ilgili metin ("RPM"/ "NORD") ile bunları ayırt edebilirsiniz. Her iki bölme de en iyi buhar suyunu depolamak için 4,5 ml'lik geniş bir kapasiteye sahiptir. Hangi tür kapsülü seçerseniz seçin, kesinlikle size rakipsiz bir vaping keyfi sunacaktır.

Düğmeyle tetiklenen kapsül sistemi nordunun yükseltme sürümü Nord 2 tamamen geliştirildi. SMOK Nord'a göre olağanüstü özellikler, Smok nord 2  daha fazla vurgu ekler: 0.69 inç OLED ekran, 1500mAh'a artırılmış kapasite, şarj ekran arayüzü, ayarlanabilir watt ve çoklu koruma. Bir nord 2 RPM kapsülü ve bir daha fazla kapsül ve coil seçeneği sunmak için nord 2 nord pod. Smok nord 2 yeni bir yenilikçidir ve yenilik çekim deneyimi!


Gelişmiş Özellikleri: Gömülü gelişmiş chip seti, nord 2'ye mükemmel lezzet ve üstün performans için ekstra güç sağlar, pil kapasitesi, güç çıkışı ve yağ kapasitesi gibi yazılımın ve donanımın da ötesine geçecek şekilde geliştirildi.


AKILLI ALGILAMA Akıllı algılama, cihazın durumunu daha iyi anlamaya yardımcı olur.


ÖZEL RPM RBA EŞSİZ İÇİM KEYFİ RPM RBA Coil, SMOK mühendisleri tarafından özel çekim stilinizi bulmanıza yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Ek olarak, coilinin yeniden inşasını kolay ve rahat hale getirmek için bir tornavida dahildir.


PAKET İÇERİĞİ

Standart Sürüm

1 x Nord 2 Cihaz (1500mAh)

1 x Nord 2 RPM Pod (RPM Mesh 0.4ohm Bobin Önceden Yüklenmiş) (4.5ml)

1 x Nord 2 Nord Pod (Nord DC 0.8ohm MTL Bobini Önceden Yüklenmiş) (4.5ml)

1 x USB Kablosu

1 x Kullanım Kılavuzu


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: SMOK NORD 2 POD MOD 40W, SMOK NORD 2 POD MOD 40W 1500MAH, SMOK NORD 2 POD

Smok Elektronik Sigara Yeni Nesil Elektronik Sigara Elektronik Sigara Esigara - elektronik nargile - Uwell Elektronik Sigara - podmod - smok vaporesso Türkiye